Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
23/2/2020 02:47:21




















  


 




Επισκέπτες Online: 109


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






Επτά αντιδήμαρχοι για τον δήμο Λαγκαδά
11-02-2020
Επτά αντιδήμαρχοι για τον δήμο Λαγκαδά
 

Μετά τον ορισμό του Γ. Προκοπίδη ως αντιδήμαρχο Πρασίνου και Περιβάλλοντος, ο δήμος Λαγκαδά πλέον λειτουργεί με επτά αντιδημαρχίες, με τα παρακάτω αντικείμενα:

Αντιδήμαρχος Οικονομικών Υπηρεσιών ο Χαράλαμπος Αϊβαζίδης με θητεία ως την 1/9/2020.

Αντιδήμαρχος Πολιτισμού ο Νίκος Αναστασιάδης με θητεία ως την 1/9/2020.

Αντιδήμαρχος Καθαριότητας και Ανακύκλωσης ο Πέτρος Δοϊρανλής με θητεία ως την 10/2/2021.

Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Αθλητισμού η Ελσα Κοτσώνη με θητεία ως την 1/9/2020.

Αντιδήμαρχος Πρασίνου, Καθαριότητας, Περιβάλλοντος και Πολιτικής Προστασίας ο Γιώργος Προκοπίδης με θητεία ως την 1/9/2020.

Αντιδήμαρχος Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης και αρμοδιότητες για τη διαχείριση ανεπιτήρητων παραγωγικών ζώων η Αννα Σαρίκου με θητεία ως την 1/9/2020.

Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών και Πολεοδομίας ο Μιχάλης Τζανής με θητεία ως την 1/9/2020.

Ο κ. Δοϊρανλής είναι άμισθος αντιδήμαρχος, καθώς λαμβάνει σύνταξη.





 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium