Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
20/10/2021 04:46:54














  


 




Επισκέπτες Online: 534


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΑΡΑΜΑΝΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
19-10-2010
ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΑΡΑΜΑΝΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

«Ψηφοδέλτιο αγώνα, νίκης και σκληρής δουλειάς από την επομένη των εκλογών» χαρακτήρισε ο Δήμαρχος Καλλιθέας και υποψήφιος Δήμαρχος Ωραιοκάστρου Δημήτρης Σαραμάντος το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Ωραιόκαστρο Τώρα» που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο και δίδεται σήμερα επίσημα στη δημοσιότητα. «Στη λίστα των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων μετέχουν άνθρωποι με έργο, όραμα, ενεργή και καταξιωμένη παρουσία στα κοινά της Μυγδονίας, της Καλλιθέας και του Ωραιοκάστρου. Συμμετέχουν όμως και πρόσωπα που κατέρχονται για πρώτη φορά στη μάχη των δημοτικών εκλογών, εμπνεόμενα από τη δυναμική του συνδυασμού μας και τις θέσεις του για ένα νέο Δήμο Ωραιοκάστρου που θα αποτελεί πρότυπο χρηστής διαχείρισης, δημοκρατικής λειτουργίας και προόδου σε όλους τους τομείς», συμπληρώνει ο κ. Σαραμάντος.

Αναλυτικά, το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού:

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας

1. Γιαϊλατζόγλου Παναγιώτης του Αθανασίου
2. Δούμπαλας Κυριάκος του Σταύρου
3. Λαζαρίδης Γεώργιος του Χαρίτωνα
4. Μαρμαρίδης Σταύρος του Χρήστου
5. Μπόζιας Δημήτριος του Πασχάλη
6. Σαραμούρτσης Παύλος του Χρίστου
7. Συμεωνίδης Χρήστος του Κωνσταντίνου
8. Τερζής Χρήστος του Αθανασίου
9. Τζίκας Ιωάννης του Φωτίου


Εκλογική Περιφέρεια Μυγδονίας

1. Δεληπάλα Δάφνη του Δημητρίου
2. Δερέκης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
3. Ζάικος Λεωνίδας του Αθανασίου
4. Ιωαννίδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
5. Μασώνης Ηλίας του Τραϊανού
6. Παρισόπουλος Γεώργιος του Αντωνίου
7. Πατσιαλάς Αθανάσιος του Θεόφιλου
8. Στρατηγούσης Χαράλαμπος του Φωτίου
9. Τούμπα – Αβοκάτου Αικατερίνη του Παύλου
10. Τουρλιανίδης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
11. Τσιτσικλής Γεώργιος του Αλεξάνδρου
12. Χατζηπαραδείσης Χρήστος του Ευάγγελου


Εκλογική Περιφέρεια Ωραιοκάστρου

1. Αντωνιάδης Σάββας του Χρηστοτάκη
2. Δουλγέρης Γεώργιος του Σωτηρίου
3. Καλπακίδου Αννα του Νικολάου
4. Καραγκιοζίδης Λεωνίδας του Καλλίνικου
5. Κέπετζη- Τσιταμπάνη Ειρήνη του Αθανασίου
6. Κοτσώνης Αθανάσιος του Κλεάνθη
7. Κυριακίδου Σοφία του Ηρακλή
8. Λαζαρίδης Χρήστος του Δημητρίου
9. Ματσουκατίδης Θεόδωρος του Αντωνίου
10. Μπαϊρακτάρη Χριστίνα του Βασιλείου
11. Μπάτος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
12. Παπακώστας Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
13. Παπαχρήστος Νικόλαος του Σωτηρίου
14. Πολυχρονιάδου Αναστασία (Νατάσα) του Ιωάννη
15. Πολυχρονίδης Αναστάσιος (Ανέστης) του Παύλου
16. Τομπάζη Αναστασία του Βασιλείου
17. Τούσκας Σωκράτης του Γεωργίου
18. Τριανταφυλλίδης Γεώργιος του Δήμου
19. Τσακαλίδου Δέσποινα του Αρχιμήδη
20. Τσιριπίδης Διονύσιος του Θεόδωρου


Δημοτική Κοινότητα Δρυμού

1. Θεοδοσιάδου Μαγδαληνή του Πέτρου
2. Καραβαρσάμη Ευαγγελία του Ιωάννη
3. Μοσχούδη Αγάπη του Μιχαήλ
4. Μωράτης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
5. Πουλέκας Γεώργιος του Βασιλείου
6. Σπυριδωνίδης Δημήτριος του Χρήστου


Δημοτική Κοινότητα Λητής


1. Βήττας Δημήτριος του Γρηγορίου
2. Κωνσταντινίδης Κωνσταντίνος του Δημοκράτη
3. Λιάπης Αθανάσιος του Ιωάννη
4. Λορέντζου Βασιλική του Περικλή
5. Παπαγεωργίου Καλλιόπη του Βασιλείου
6. Τσιτιρίδου Μαγδαληνή του Δημητρίου


Δημοτική Κοινότητα Ωραιοκάστρου

1. Γκούμας Κωνσταντίνος του Ανδρέα
2. Γώγος Στυλιανός του Αλεξάνδρου
3. Ευθυμιάδου Ελιζαβέτα του Θωμά
4. Κάτζιου Μαρία-Ελένη του Απόστολου
5. Κοντονάσιου Ζωή του Κωνσταντίνου
6. Λαμπρόπουλος Γεώργιος του Ηλία
7. Μπαζάκας Χρήστος του Βασιλείου
8. Ντίνας Κωνσταντίνος του Νικολάου
9. Ουσταμπασίδης Στυλιανός του Ελευθερίου
10. Σταλίδης Ιωάννης του Θεόδωρου
11. Τσακαλίδης Θεόδωρος του Δαμιανού
12. Χαλκιώτη Ελένη του Κυριάκου


Τοπική Κοινότητα Μελισσοχωρίου

1. Λιάπη Μαρία του Χρήστου
2. Μαυρίδης Θεόδωρος του Νικολάου
3. Σεμερτζή Νικολέτα του Ιωάννη
4. Χατζητζίκα Αρετή του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Μεσαίου

1. Γρηγοριάδου Ελπίδα του Νικολάου
2. Μαρμαρίδου Ουρανία του Γεωργίου
3. Φανούλης Θωμάς του Χρήστου
4. Φωτιάδης Σάββας του Φιλίππου


Τοπική Κοινότητα Νέας Φιλαδέλφειας

1. Βαλσαμάκης Ανδροκλής του Βασιλείου
2. Κουϊνογλου Σοφία του Δημητρίου
3. Σκουντούρογλου Πολύδωρος του Δημητρίου
4. Τσαλίδης Γεώργιος του Ευάγγελου


Τοπική Κοινότητα Νεοχωρούδας


1. Ζάικου Μαρία του Χρήστου
2. Ζέγος Χρίστος του Σωτηρίου
3. Ουζούνης Χρήστος του Αστερίου
4. Τελιούσης Κωνσταντίνος του Γεωργίου


Τοπική Κοινότητα Πενταλόφου

1. Βαρλαντσάνη Σοφία του Δημητρίου
2. Καρκάρης Στέλιος του Θωμά
3. Κατσαούνης Αθανάσιος του Γεωργίου
4. Πεχλιβάνης Αθανάσιος του Χρήστου



 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium