Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
20/10/2021 02:33:56














  


 




Επισκέπτες Online: 426


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΑΛΙΡΗ ΣΤΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
19-10-2010
ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΑΛΙΡΗ ΣΤΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

Σχόλιο lagadas.net: Πολλοί φίλοι μας ρωτάνε γιατί δεν δημοσιεύουμε τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων των συνδυασμών του Δήμου Λαγκαδά. Η απάντηση είναι οτι τα ονόματα θα δημοσιευτούν όταν οι ίδιοι συνδυασμοί αποφασίσουν να μας τα ανακοινώσουν επίσημα. Περιμένουμε τα mail τους και με χαρά θα τα δημοσιεύσουμε, παρ' ότι ήδη τα ονόματα βρίσκονται στα χέρια μας.

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΡΗ

Το ψηφοδέλτιο νίκης με το οποίο κατέρχεται
στις εκλογές του ερχόμενου Νοέμβρη παρουσίασε η υποψήφια δήμαρχος του νέου δήμου Ωραιοκάστρου και επικεφαλής του συνδυασμού «Κοινωνία Πολιτών», Χριστίνα Αλίρη. Πρόκειται για ένα πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο, στο οποίο συμμετέχουν πολίτες των τοπικών κοινωνιών, ζυμωμένοι μέσα στα προβλήματα, που θα παλέψουν για να δώσουν λύσεις. Είναι πρόσωπα άφθαρτα, με όρεξη και ήθος, που πιστεύουν στον Καλλικράτη, και θα δουλέψουν σκληρά για την ισόρροπη ανάπτυξη του νέου δήμου Ωραιοκάστρου και όχι αλεξιπτωτιστές της πολιτικής, οι οποίοι βρίσκονται μακριά από τα προβλήματα των τοπικών κοινωνιών.


Το ψηφοδέλτιο της «Κοινωνίας Πολιτών»:


ΑΛΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
(υποψήφια δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1) ΒΑΘΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΓΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4) ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5) ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6) ΜΟΥΛΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7) ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8) ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
9) ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΒΟΡΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΚΑΡΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5) ΜΗΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6) ΜΠΟΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
7) ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8) ΡΙΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9) ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10) ΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1) ΖΑΜΠΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΑΡΑΜΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3) ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
4) ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5) ΚΟΥΤΡΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6) ΚΥΡΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΝΙΑ
7) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8) ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΔΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9) ΜΑΡΓΙΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ
10) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11) ΜΟΥΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
12) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13) ΝΥΜΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΙΜΩΝΟΣ
14) ΠΑΠΑΠΟΛΥΒΙΟΥ ΠΟΛΥΒΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
15) ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
16) ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
17) ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ του ΑΝΑΤΟΛΙΟΥ
18) ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
19) ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΦΩΚΙΩΝΟΣ
20) ΤΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)

 
 
1) ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3) ΛΙΒΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4) ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΗΤΗΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)

 
 
1) ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2) ΚΕΣΙΣΙΚΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΜΑΔΕΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
4) ΜΠΟΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)

 
 
1) ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2) ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3) ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΜΑΥΡΙΔΟΥ – ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΗΛΙΑ
5) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6) ΜΠΙΤΖΙΛΗ ΑΝΝΑ του ΙΣΑΑΚ
7) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΪΣΙΟΥ
9) ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ – ΣΙΩΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11) ΦΛΩΡΟΚΑΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)

1) ΚΑΠΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2) ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΥΣΟΥ
3) ΧΑΤΖΗΤΟΜΑΡΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΙΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)

1) ΜΑΡΑΓΓΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3) ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)

1) ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του ΣΕΡΓΕΪ
2) ΚΟΥΣΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3) ΣΑΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)

1) ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2) ΑΤΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΣΚΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4) ΤΣΟΠΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)

1) ΓΙΑΛΑΚΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2) ΜΟΥΛΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3) ΡΩΣΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ



 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium