Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
05/12/2021 18:14:46














    



Επισκέπτες Online: 623


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΒΟΛΒΗΣ
20-10-2010
ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΒΟΛΒΗΣ


Όνομα Συνδυασμού: « Δύναμη Δημιουργίας»

Φραντζής Άγγελος του Σπυρίδωνα

Υποψήφιος Δήμαρχος Βόλβης
 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου
 
 
1) Ευθυμίου Έλλη του Ζαχαρία
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
2) Ζαφειρίου Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Δημητρίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
3) Καλλία Μαρία του Διονυσίου
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
4) Λαφαζάνης Αστέριος του Ιωάννη
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
5) Παπαγερούδη Ιωάννα του Δημητρίου
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
6) Παπαδιοδώρου Γεώργιος (Πώλ) του Σωκράτη
( Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
7) Παπαδόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
8) Σεραμπιμπίνης Δημήτριος του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
9) Χαψής Δημήτριος του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αγίου Γεωργίου)
 
 

Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίας
 
 
1) Αλμαλόγλου Ιωάννης του Σωκράτη
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίας )
 
2) Δαγκλής Γεώργιος του Πέτρου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίας )
 
3) Ζάχος Ανδρέας του Αντωνίου
( Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίας)
 
4) Καραταράκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίας )
 
5) Μουρατίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίας )
 
6) Τσελέπης Γεώργιος του Δήμου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Απολλωνίας )
 
 

Εκλογική Περιφέρεια Αρέθουσας
 
 
1) Αθανασιάδου Χρυσή του Στέργιου
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Αρέθουσας )
 
2) Ιωσηφίδης Γεώργιος του Ευσταθίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αρέθουσας )
 
3) Σεργίνης Θεοφάνης του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αρέθουσας)
 
4) Τσαουσίδης Γρηγόριος του Χαράλαμπου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αρέθουσας )
 
5) Τσιάπλιακας Ιωάννης του Δημητρίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αρέθουσας )
 
6) Χατζής Γεώργιος του Χρήστου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Αρέθουσας )
 
 
 
Εκλογική Περιφέρεια Εγνατίας 
 
1) Δουλγερίδης Ιωάννης του Δημητρίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Εγνατίας )
 
2) Κωνσταντάς Αθανάσιος του Πασχάλη
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Εγνατίας )
 
3) Μανώλη Περικλεία του Γεωργίου
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Εγνατίας )
 
4) Ξανθόπουλος Αριστείδης του Στεφάνου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Εγνατίας )
 
5) Ρετζέπης Ευάγγελος του Αστερίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Εγνατίας )
 
 
 
Εκλογική Περιφέρεια Μαδύτου
 
 
1) Έξαρχος Χρήστος του Σωτηρίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Μαδύτου)
 
2) Κατοστάρη – Ματσούκη Ελισάβετ του Σεραφείμ
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Μαδύτου )
 
3) Μουστακίδου – Παπαθανασίου Δέσποινα του Ιωάννη
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Μαδύτου )
 
4) Όχουνος Βλαδίμηρος του Σεραφείμ
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Μαδύτου )
 
5) Παναγιωτίδης Γεώργιος του Ηλία
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Μαδύτου )
 
 
 
Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνας
 
 
1) Αγγελίδης Ευστράτιος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας)
 
2) Δομπράκης Νικόλαος του Ιωάννη
( Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας)
 
3) Κόνιαρης Χρήστος του Αθανασίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας )
 
4) Λότσιος Γεώργιος του Νικολάου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας )
 
5) Μουδιώτη Μαγδαληνή του Αθανασίου
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας)
 
6) Νανάκος Γεώργιος του Αθανασίου
( Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας )
 
7) Ναούμ Βασίλειος του Αθανασίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας )
 
8) Σμάγαδη - Τσολάκη Σύλβια – Ασημούλα του Δημητρίου
(Υποψήφια Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας )
 
9) Στοΐτσας Δημήτριος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας )
 
10) Τσιλιγγερίδης Μιλτιάδης του Ευκλείδη
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας )
 
11) Τσίτσος Φίλιππας του Ευαγγέλου
(Υποψήφιος Εκλογικής Περιφέρειας Ρεντίνας)
 
 

Δημοτική Κοινότητα Ασπροβάλτας
 
 
1) Επιτρόπου Νικόλαος του Κωνσταντίνου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Ασπροβάλτας)
 
2) Κελαϊδίτης Δημήτριος του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Ασπροβάλτας)
 
3) Παναγιωτίδου Μαρία του Νικολάου
( Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Ασπροβάλτας)
 
4) Πατρώνης Ελευθέριος του Προκοπίου
( Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Ασπροβάλτας)
 
5) Σέττα Όλγα του Ιωάννη
(Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Ασπροβάλτας )
 
6) Φωτιάδης Φώτιος του Βασιλείου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Ασπροβάλτας )
 
 
 
Δημοτική Κοινότητα Βρασνών
 
 
1) Θεοδωρούδης Ιωάννης του Ευσταθίου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Βρασνών)
 
2) Κουβακλής Θωμάς του Ηλία
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Βρασνών)
 
3) Λαφαζάνη Μαγδαληνή του Ευαγγέλου
(Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Βρασνών)
 
4) Μπάρτζα - Μανωλούδη Αθανασία του Κωνσταντίνου
( Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Βρασνών)
 
5) Παπαγεράς Χρυσάφης (Χρήστος) του Γεωργίου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Βρασνών)
 
6) Σαμαρούδης Αντώνιος του Αγγέλου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Βρασνών )
 
 

Δημοτική Κοινότητα Νέας Απολλωνίας
 
 
1) Αρνάκης Ναθαναήλ του Δημητρίου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Νέας Απολλωνίας)
 
2) Δέβρελης Μιχαήλ του Διαμαντή
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Νέας Απολλωνίας)
 
3) Κιουρτσή – Λαδένη Σοφία του Νικολάου
(Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Νέας Απολλωνίας)
 
4) Κυριάκου Βασίλειος του Δημητρίου
( Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Νέας Απολλωνίας)
 
5) Κυριάκου Λαμπρινή του Αθανασίου
(Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Νέας Απολλωνίας)
 
6) Φιλίντατζης Νικόλαος του Σταύρου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Νέας Απολλωνίας)
 
 
 
Δημοτική Κοινότητα Σταυρού
 
 
1) Λιτσάκη Μαρία του Μιχαήλ
(Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Σταυρού)
 
2) Μαρόκος Χρήστος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Σταυρού)
 
3) Μουχταρέλη Μαρία του Δημητρίου
(Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Σταυρού )
 
4) Μπλεμπιτζόγλου Ευθύμιος του Χρήστου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Σταυρού)
 
5) Νουράκης Σωτήριος του Νικολάου
(Υποψήφιος Δημοτικής Κοινότητας Σταυρού)
 
6) Παντσάκη Σουλτάνα του Βασιλείου
(Υποψήφια Δημοτικής Κοινότητας Σταυρού)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Άνω Σταυρού

1) Αντωνιάδης Αντώνιος του Κωνσταντίνου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Άνω Σταυρού)
 
2) Δημούδη Ανδρονίκη του Γεωργίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Άνω Σταυρού )
 
3) Ζαχαρίου - Παπαδημητρίου Όλγα του Αγγελάκη
( Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Άνω Σταυρού)
 
4) Παπαδημητρίου Αχιλλεύς του Γεωργίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Άνω Σταυρού)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Απολλωνίας
 
 
1) Καμηλάρης Νικόλαος του Χρήστου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Απολλωνίας)
 
2) Μακρονίκου – Αμανατίδου Ευανθία (Ανθούλα) του Σάββα
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Απολλωνίας)
 
3) Μαστροπάντσου Άννα του Παναγιώτη
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Απολλωνίας)
 
4) Τσαβδάρη – Χατζηκυριάκου Παναγιώτα του Σταύρου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Απολλωνίας)
 
 

Τοπική Κοινότητα Αρέθουσας
 
 
1) Μαλάκης Γεώργιος του Νέστωρα
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Αρέθουσας)
 
2) Μαλλιαρίδης Κωνσταντίνος του Διαμαντή
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Αρέθουσας)
 
3) Πόνιος Στέφανος του Κωνσταντίνου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Αρέθουσας)
 
4) Χριστοφορίδου Ιωάννα του Δημητρίου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Αρέθουσας)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Βόλβης
 
 
1) Ασημώνης Αθανάσιος του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Βόλβης)
 
2) Παναγιωτίδης Απόστολος του Αβραάμ
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Βόλβης )
 
3) Χατζηαποστολίδου Ανανούλα του Ηλία
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Βόλβης )
 
4) Χρυσανίδης Κωνσταντίνος του Χρήστου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Βόλβης)
 
 

Τοπική Κοινότητα Ευαγγελισμού
 
 
1) Κουτρή Αναστασία του Δημητρίου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Ευαγγελισμού)
 
2) Παπαδόπουλος Βασίλειος του Αθανασίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Ευαγγελισμού)
 
3) Παπαργυρίου Βασίλειος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Ευαγγελισμού)
 
4) Χριστοφορίδης Λεωνίδας του Αλεξίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Ευαγγελισμού)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Μαυρούδας
 
 
1) Αθανασιάδου Συμέλα του Πρόδρομου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Μαυρούδας)
 
2) Αναστασιάδης Σταύρος του Ιωάννη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μαυρούδας)
 
3) Καραχατζή Ελένη του Δημητρίου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Μαυρούδας)
 
4) Τεκίδης Χαράλαμπος του Σάββα
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μαυρούδας)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Μελισσουργού
 
 
1) Γκόρτσιου Γεωργία του Νικολάου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Μελισσουργού)
 
2) Κουτζαμπιούκ Αθανάσιος του Θεοφάνη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μελισσουργού)
 
3) Μουστάκας Στέλιος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μελισσουργού)
 
4) Ουζούνης Χρήστος του Βασιλείου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μελισσουργού)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Μοδίου
 
 
1) Δαφνάκη Ευαγγελία του Ιωακείμ
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Μοδίου)
 
2) Ζυγούρης Βάϊος του Αποστόλου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μοδίου )
 
3) Θεοδώρου Τριαντάφυλλος του Αντωνίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μοδίου )
 
4) Κωστούδης Αθανάσιος του Ιωάννη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Μοδίου)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Νέας Μαδύτου
 
 
1) Αρβανιτίδης Ευάγγελος του Ιωάννη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νέας Μαδύτου)
 
2) Μουρόπουλος Ανδρέας του Παναγιώτη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νέας Μαδύτου)
 
3) Μπαλάσης Ανέστης του Ζαφειρίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νέας Μαδύτου)
 
4) Παναγιωτίδου Ιωάννα του Νικολάου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Νέας Μαδύτου)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Νικομηδινού
 
 
1) Ζάκας Αντώνιος του Δημητρίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νικομηδινού)
 
2) Κουκουλέκη Βασιλική του Ελευθερίου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Νικομηδινού)
 
3) Μαργαρίτου Θεοδώρα του Ζαχαρία
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Νικομηδινού)
 
4) Ταλιχμανίδης Χρήστος του Ευστρατίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νικομηδινού)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Νυμφόπετρας
 
 
1) Βασιλάκος Παναγιώτης του Ιωάννη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νυμφόπετρας )
 
2) Δουλγερίδου Ιωάννα του Παναγιώτη
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Νυμφόπετρας )
 
3) Συμεωνίδης Μιχαήλ του Γεωργίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νυμφόπετρας)
 
4) Τακματζίδης Ελευθέριος του Βασιλείου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Νυμφόπετρας )
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Περιστερώνας
 
 
1) Γαρυφάλλου Φώτιος του Ευστρατίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Περιστερώνα)
 
2) Διχάλας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Περιστερώνα)
 
3) Παναγιωτίδου Μαρία του Θεοδώρου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Περιστερώνα)
 
4) Χατζηγιαννίδης Σάββας του Χρήστου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Περιστερώνα)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Προφήτου
 
 
1) Δελής Γεώργιος του Αγγέλου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Προφήτου)
 
2) Λιώτη Μαρία του Στυλιανού
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Προφήτου)
 
3) Μπάσια Λεμονιά του Ευαγγέλου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Προφήτου)
 
4) Σιάγκας Πασχάλης του Δημητρίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Προφήτου)
 
 

Τοπική Κοινότητα Σκεπαστού
 
 
1) Κωνσταντινίδης Σάββας του Πολύκαρπου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Σκεπαστού)
 
2) Παρασχάκη Ελπίδα του Αβραάμ
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Σκεπαστού)
 
3) Πηλιανίδης Γεώργιος του Νικολάου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Σκεπαστού)
 
4) Τελεμενάκης Βασίλειος του Ιωάννη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Σκεπαστού)
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Στεφανινών
 
 
1) Αγοραστούδη Μαρία του Ιωακείμ
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Στεφανινών)
 
2) Αλβανός Δημήτριος του Νικολάου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Στεφανινών)
 
3) Ιατρού Στέργιος του Αντωνίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Στεφανινών)
 
4) Μπεσικιώτης Στέργιος του Κωνσταντίνου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Στεφανινών )
 
 
 
Τοπική Κοινότητα Στίβου
 
 
1) Γαβριηλίδης Συμεών του Ιωάννη
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Στίβου)
 
2) Λαλούτσου Στυλιανή του Νικολάου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Στίβου)
 
3) Νεστορίδης Νικόλαος του Κυριάκου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Στίβου)
 
4) Σπυριδόπουλος Σπύρος του Θεμιστοκλή
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Στίβου)
 
 

Τοπική Κοινότητα Σχολαρίου
 
 
1) Γερολάκου Αναστασία του Κωνσταντίνου
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Σχολαρίου)
 
2) Μπογδάνης Ευστράτιος του Αναστασίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Σχολαρίου)
 
3) Παπαδόπουλος Ιωάννης του Νικολάου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Σχολαρίου)
 
4) Τομαρτζής Δημήτριος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Σχολαρίου)
 
 

Τοπική Κοινότητα Φιλαδελφίου
 
 
1) Αντωνιάδης Γεώργιος του Πολύκαρπου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Φιλαδελφίου)
 
2) Ελευθεριάδης Θεοχάρης του Χαράλαμπου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Φιλαδελφίου)
 
3) Κούκου Φωτεινή του Ιωάννη
(Υποψήφια Τοπικής Κοινότητας Φιλαδελφίου)
 
4) Φωτιάδης Ιωάννης του Σταύρου
(Υποψήφιος Τοπικής Κοινότητας Φιλαδελφίου)



 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium