29-05-2014
ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΤΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑΣ ΤΑΥΡΙΔΟΥ
Οι σταυροί προτίμησης αποκλειστικά στο lagadas.net.
Το lagadas.net συγκέντρωσε τους σταυρούς προτίμησης των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων της παράταξης "ΕΝΕΡΓΟΣ ΔΗΜΟΤΗΣ" και σας τους παρουσιάζει με αύξουσα σειρά ανα δημοτική ενότητα. Για οποιοδήποτε λάθος ή παράλειψη αποκλειστικά υπεύθυνο είναι το lagadas.net.
ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΑΪΟΥ 2014
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 313
ΚΑΝΔΥΛΑΝΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 207
ΜΑΛΙΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 187
ΒΛΑΧΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ 180
ΚΑΡΑΝΙΚΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 179
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 151
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 379
ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 111
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΚΟΠΑΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 213
ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 195
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 181
ΜΠΡΟΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 156
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 120
ΔΑΦΝΟΠΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 101
ΠΟΤΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 79
ΤΣΙΑΜΟΣ ΜΟΣΧΟΣ 59
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 296
ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 262
ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 245
ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 85
ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 71
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΙΚΤΩΡ 374
ΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 365
ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 363
ΠΕΪΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 346
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 305
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 283
ΜΕΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 278
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 272
ΤΡΟΥΛΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 272
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 262
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 259
ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 258
ΜΟΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 248
ΤΕΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 239
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ-ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 216
ΜΠΙΡΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 198
ΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 198
ΣΔΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 178
ΗΛΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ 174
ΣΕΒΑΣΤΙΔΗ ΕΛΙΝΑ 166
ΚΟΡΦΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 161
ΜΠΑΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 156
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 137
ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 130
ΚΑΡΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 128
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 119
ΣΑΦΛΕΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 114
ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 104
ΒΑΡΒΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 103
ΤΕΝΕΚΕΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 100
ΧΑΪΤΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 96
ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 93
ΤΣΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 92
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 88
ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 77
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΖΩΗ 76
ΛΑΪΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 354
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 166
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΧΟΥ
ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 304
ΚΟΦΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 246
ΜΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 182
ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 176
ΒΑΣΑΡΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 172
ΓΙΑΠΙΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 122
ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 120
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΟΥΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 160
ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 123
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 88
ΒΑΤΣΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 86
ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80
ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 64
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
ΟΞΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 84
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 43
ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 11
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 60
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 38
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΘΕΟΦΑΝΩ 5
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΙΣΚΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 41
ΤΥΡΙΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΣΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 19
ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 8
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΤΑΓΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 74
ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 55
ΜΑΚΡΙΔΟΥ-ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 52
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 27
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΔΑΜ
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 36
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 25
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 72
ΚΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31
ΠΑΡΙΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23
ΣΙΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 16
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΩΝ
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 4
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΗΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 114
ΜΟΣΧΟΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 80
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΣΙΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 47
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΟΥ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 10
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 1
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 35
ΠΑΠΑΧΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 546
ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 339
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 188
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 161
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 137
ΠΑΡΘΕΝΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 119
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΟΚΟΤΑ ΜΑΡΙΑ 52
ΚΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44
ΚΑΛΚΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 41
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 22
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 12
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 29
ΒΡΑΣΤΙΝΙΩΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 5
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 57
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49
ΠΑΪΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 15
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 108
ΚΑΡΑΜΠΙΜΠΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 49
ΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΕΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 41
ΓΚΟΥΛΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 12
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 68
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 49
ΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 24
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 13
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 5
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΓΚΑΓΚΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 66
ΜΠΙΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22
ΛΕΙΨΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 76
ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 28
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26
ΦΙΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 57
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ
ΣΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 60
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΙΩΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΠΟΛΕΩΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ 82
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΟΛΕΩΣ
ΜΟΥΡΤΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 235
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΧΟΥ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 152
ΤΣΙΟΥΠΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 130
ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 95
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 65
ΤΖΙΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 47
ΞΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 72
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11
ΣΕΙΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΟΥΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 33
ΚΥΡΙΚΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 19