Αρχική Σελίδα   |    ΔΗΜΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ    |    ΟΙ ΔΗΜΟΙ    |    ΟΙΚΙΣΜΟΙ    |    ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ & ΜΟΥΣΕΙΑ    |    ΣΥΛΛΟΓΟΙ    |    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ    |    ΑΓΓΕΛΙΕΣ    |    ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ    |    ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17/9/2021 13:31:57












  


 




Επισκέπτες Online: 655


Λίστα Ενημέρωσης

Συμπληρώστε το email σας για να λαμβάνετε ενημερώσεις.






Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΒΟΛΒΗΣ
26-11-2010
Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΒΟΛΒΗΣ


Α. Για το συνδυασμό «ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ – ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ», με υποψήφιο Δήμαρχο τον Γαλαμάτη Δημήτριο του Ιωάννη, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡOΣ (ΛΑΚΗΣ) (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 1.664, ΛΙΑΜΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 1.177, ΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 1.050, ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 923, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 909, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 881, ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 824, ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 795, ΧΑΤΖΗ-ΤΖΙΒΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 790, ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 774, ΜΑΛΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 698, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 688, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 683, ΓΚΕΜΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 678, ΡΟΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 677, ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΟΥΚΑΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 673, ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 639, ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 584, ΚΟΤΖΑΓΕΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 578, ΣΕΛΕΝΣΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 567, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 548, ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 548, ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 532, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 520, ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 519, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 497, ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 496, ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 453, ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ-ΒΟΥΔΑΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 449, ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 431, ΛΑΜΠΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 426, ΠΕΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 414, ΝΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 378, ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 351, ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 324, ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 302, ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 270, ΑΒΡΑΜΙΔΗ-ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑ ΖΩΗ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 230, ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 224, ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 219, ΚΟΚΚΩΝΗ ΕΛΠΙΔΑ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 133, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 123.

Β. Για το συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ», με υποψήφιο Δήμαρχο τον Φραντζή Αγγελο του Σπυρίδωνα, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

 ΣΤΟΪΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 1.155, ΑΛΜΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 1.023, ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 1.011, ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 911, ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 874, ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 825, ΝΑΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 787, ΟΧΟΥΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 761, ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 757, ΔΟΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 651, ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 644, ΖΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 636, ΠΑΠΑΔΙΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΩΛ) (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 635, ΛΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 627, ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 624, ΚΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 597, ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 597, ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 591, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 590, ΠΑΠΑΓΕΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 586, ΧΑΨΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 564, ΣΕΡΑΜΠΙΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 549, ΣΕΡΓΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 549, ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΛΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 529, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 502, ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 467, ΤΣΙΤΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 458, ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 436, ΚΑΤΟΣΤΑΡΗ - ΜΑΤΣΟΥΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 432, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 414, ΔΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 405, ΤΣΙΑΠΛΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 388, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 373, ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 303, ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 299, ΜΑΝΩΛΗ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 272, ΜΟΥΔΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 218, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 209, ΣΜΑΓΑΔΗ - ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ - ΑΣΗΜΟΥΛΑ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 196, ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 191, ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 176, ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 143.

Γ. Για το συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ», με υποψήφια Δήμαρχο την Πολυζωΐδου Βασιλική του Στυλιανού, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

 ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 234, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 162, ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 130, ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΥΣΟΣ) (ΜΑΔΥΤΟΥ) 104, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 100, ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 95, ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 82, ΠΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 82, ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 76, ΛΙΠΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 75, ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 64, ΠΑΖΑΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 64, ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 59, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 58, ΓΙΑΡΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 57, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 53, ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 49, ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 46, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 41, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 38, ΖΥΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 36, ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 36, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 34, ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 34, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΔΥΤΟΥ) 33, ΤΣΙΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 30, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 27, ΜΙΝΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 25, ΖΙΑΚΑ - ΣΙΜΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΕΝΤΙΝΑΣ) 23, ΠΛΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 23, ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ (ΕΓΝΑΤΙΑΣ) 21, ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ) 20, ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ) 17, ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 16, ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ) 15.

Α. Για το συνδυασμό «ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ – ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΑΡΧΗ – ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων :

α) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ασπροβάλτας: ΧΑΡΠΟΥΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 364, ΜΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 309, ΡΕΪΖΗ ΑΘΗΝΑ 208, ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 164, ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 160, ΣΕΡΤΗ - ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 100.

β) Για τη Δημοτική Κοινότητα Βρασνών: ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 256, ΠΛΟΥΜΟΥΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 254, ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 236, ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 165, ΤΣΙΓΓΕΡΛΙΩΤΗ ΖΩΗ 96, ΣΑΠΟΥΝΑ - ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 84.

γ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νέας Απολλωνίας: ΜΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 330, ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 249, ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 212, ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ 196, ΔΟΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 134, ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 61.

δ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σταυρού: ΛΙΤΣΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 338, ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 323, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 320, ΣΑΛΕΠΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΩ 295, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 291, ΚΑΛΦΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 254.

ε) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ανω Σταυρού: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 126, ΣΦΕΤΣΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 61, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48, ΤΣΟΥΜΠΡΑ - ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 32.

στ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Απολλωνίας: ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 154, ΜΠΑΤΣΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 115, ΣΤΕΦΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΙΑ 42, ΧΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 29.

ζ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Αρέθουσας: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 167, ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 148, ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 92, ΚΑΤΣΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 86.

η) Για τη Δημοτική Κοινότητα Βόλβης: ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 156, ΣΑΜΑΡΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 114, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 70, ΚΥΡΑΤΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 63.

θ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ευαγγελισμού: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 86, ΚΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 69, ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19, ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 8.

ι) Για τη Δημοτική Κοινότητα Μαυρούδας: ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 142, ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 82, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 34, ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9.

ια) Για τη Δημοτική Κοινότητα Μελισσουργού: ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΕΟΥΚ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 91, ΑΣΜΕΝΟΥΔΗ - ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 78, ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17.

ιβ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Μόδιου: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 53, ΠΑΖΑΡΛΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 28, ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27, ΣΟΥΛΤΑΝΗ - ΚΑΤΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) 19.

ιγ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νέας Μαδύτου: ΤΣΟΥΚΑΛΑ - ΤΣΙΜΠΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 196, ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 148, ΡΕΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 110, ΧΑΡΔΑΛΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 92.

ιδ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νικομηδινού: ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 80, ΓΚΟΥΔΙΝΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 74, ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 61, ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 32.

ιε) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νυμφόπετρας: ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 217, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99, ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 79, ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 70.

ιστ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Περιστερώνας: ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 190, ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 54, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 17, ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 7.

ιζ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Προφήτη: ΚΑΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 103, ΜΟΣΧΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 100, ΚΟΣΜΑΡΙΚΑ - ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 86, ΠΑΡΑΣΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 54.

ιη) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σκεπαστού: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 124, ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 87, ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 31, ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 16.

ιθ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Στεφανινών: ΜΠΕΣΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 82, ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48, ΓΑΚΗ - ΣΑΡΑΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) 24, ΤΣΙΑΠΛΙΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 21.

κ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Στίβου: ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 125, ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 118, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 71, ΚΑΡΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 9.

κα) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σχολαρίου: ΚΟΚΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 52, ΛΟΪΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 52, ΜΠΕΖΑΡΗ - ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 50.

κβ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Φιλαδελφίου: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 199, ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94, ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 89, ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 48.

Β. Για το συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ» έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων :

 α) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ασπροβάλτας: ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 327, ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 288, ΣΕΤΤΑ ΟΛΓΑ 283, ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 194, ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 180, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 129.

β) Για τη Δημοτική Κοινότητα Βρασνών: ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) 254, ΚΟΥΒΑΚΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 222, ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 200, ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 185, ΣΑΜΑΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 171, ΜΠΑΡΤΖΑ - ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 130.

γ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νέας Απολλωνίας: ΦΙΛΙΝΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 233, ΑΡΝΑΚΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ 232, ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 224, ΚΙΟΥΡΤΣΗ - ΛΑΔΕΝΗ ΣΟΦΙΑ 189, ΔΕΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 156, ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 124.

δ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σταυρού: ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 378, ΠΑΝΤΣΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 294, ΛΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 255, ΜΑΡΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 238, ΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 181, ΜΟΥΧΤΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 141.

ε) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ανω Σταυρού: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 94, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 92, ΔΗΜΟΥΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 47, ΖΑΧΑΡΙΟΥ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ 29.

στ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Απολλωνίας: ΤΣΑΒΔΑΡΗ - ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 66, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 65, ΜΑΣΤΡΟΠΑΝΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 30, ΜΑΚΡΟΝΙΚΟΥ - ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΝΘΟΥΛΑ) 12.

ζ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Αρέθουσας: ΜΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 161, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 141, ΠΟΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 105, ΜΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33.

η) Για τη Δημοτική Κοινότητα Βόλβης: ΑΣΗΜΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 210, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 151, ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 118, ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΑΝΟΥΛΑ 73.

θ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ευαγγελισμού: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 110, ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 34, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 19, ΚΟΥΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15.

ι) Για τη Δημοτική Κοινότητα Μαυρούδας: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 61, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ 37, ΤΕΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 34, ΚΑΡΑΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 19.

ια) Για τη Δημοτική Κοινότητα Μελισσουργού: ΚΟΥΤΖΑΜΠΙΟΥΚ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99, ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 67, ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 38, ΓΚΟΡΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 23.

ιβ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Μοδιου: ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 79, ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 41, ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΪΟΣ 23, ΔΑΦΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 17.

ιγ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νέας Μαδύτου: ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 211, ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 195, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 137, ΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95.

ιδ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νικομηδινού: ΤΑΛΙΧΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 117, ΖΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 63, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 58, ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 41.

ιε) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νυμφόπετρας: ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 71, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 57, ΤΑΚΜΑΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 52, ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 27.

ιστ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Περιστερώνας: ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 117, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 42, ΔΙΧΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4.

ιζ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Προφήτη:ΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 138, ΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 103, ΜΠΑΣΙΑ ΛΕΜΟΝΙΑ 66, ΣΙΑΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 58.

ιη) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σκεπαστού: ΤΕΛΕΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 164, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 110, ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 51, ΠΗΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12.

ιθ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Στεφανινών: ΙΑΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 82, ΜΠΕΣΙΚΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 65, ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49, ΑΓΟΡΑΣΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 7.

κ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Στίβου: ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 106, ΛΑΛΟΥΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 52, ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 36, ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 14.

κα) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σχολαρίου: ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 109, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99, ΤΟΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 39, ΓΕΡΟΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 21.

κβ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Φιλαδελφίου: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 255, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 184, ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 101, ΚΟΥΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 11.

Γ. Για το συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων :

α) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ασπροβάλτας: ΠΟΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 20, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 18, ΓΚΑΖΕΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 12.

β) Για τη Δημοτική Κοινότητα Βρασνών: ΓΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 17, ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 16, ΤΣΕΤΣΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13.

γ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σταυρού: ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 125, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 57, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 52, ΦΙΝΤΙΡΙΚΑΚΗ ΔΟΜΝΑ 34.

δ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Απολλωνίας: ΣΙΝΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9.

ε) Για τη Δημοτική Κοινότητα Αρέθουσας: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 26.

στ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Ευαγγελισμού: ΚΟΥΛΕΜΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16.

ζ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νέας Μαδύτου: ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 39, ΚΑΡΑΜΠΟΥΚΑ - ΣΙΜΙΓΔΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 29, ΤΕΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23.

η) Για τη Δημοτική Κοινότητα Νυμφόπετρας: ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 13.

θ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Περιστερώνας: ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14, ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 6, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4.

ι) Για τη Δημοτική Κοινότητα Προφήτη: ΜΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46, ΣΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39, ΓΙΑΡΜΑ ΣΤΕΛΛΑ 15.

ια) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σκεπαστού: ΓΚΑΓΚΑΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12.

ιβ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Στεφανινών: ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18.

 ιγ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Στίβου: ΓΙΟΥΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30, ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 17.

ιδ) Για τη Δημοτική Κοινότητα Σχολαρίου: ΠΛΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14, ΔΑΤΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 10, ΚΑΠΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8.

ιε) Για τη Δημοτική Κοινότητα Φιλαδελφίου: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 26.



 

ALBUM ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ



Επικοινωνία με lagadas.net
Επιτρέπεται η αναδημοσιεύση του υλικού μόνο με την αναφορά της πηγής © 2010 lagadas.net
design by aksium